HomeO společnosti

O společnosti SOLOFORM, spol. s r.o.

SOLOFORM, spol. s r.o. je společnost s kancelářským nábytkem pro náročnou skupinu zákazníků. Naši zákazníci hledají hlavně spolehlivost. Neučastníme se marketingových cenových válek. Ceny odpovídají kvalitě a z dlouhodobého hlediska šetří peníze, tak že zamezují neustálým opakovaným nákupům. Široká nabídka produktů. Produkty od kvalitních až po jedinečné designové kousky nám zaručují ojedinělou pozici na trhu. Zastupujeme výrobce s výrobní koncepcí. „Vyrob kvalitněji a prodáš.“

Historie společnosti sahá do roku 1992.

Nabízíme i služby našeho společníka Ing. Arch. Milana Chodla , který pracuje světově ojedinělou unikatní metodou při navrhování interiérů. (rychlost, přesnost, návrh z fotografie přímo na místě samém, včetně barevného tisku )

 

 

Historie po současnost


2013 - ohýbaný dřevěný nábytek

židle, křesla, stoly , nejznámější židle na světě číslo 14. a č.18

2010 - dílenské vybavení

zásuvky, plnovýsuvné regály, zásuvkové stěny atd...

2006 - židle

kancelářské židle, pohovky, křesla

 

1994 - rozšiření o prezentační a konferenční nábytek a pomůcky

(skříňkové tabule, projekční plátna, projekční stěny, mobilní prezentační skříňky, flipcharty, nástěnky, výstavní panely, vozíky na projektory), o sortiment oddělovacích stěn (paravanů) z různých materiálů, výstavní skříňky (vitríny) , světelné popisovatelé panely, skleněné tabule a tabule se speciálním povrchem (skleněné, zároveň magnetické, pro psaní fixem a pro promítání)

1993 - rozšiření o kovové kanc.  skříně a ostatní nábytek

kancelářské stoly, konfereční stoly a stolky, skříně posuvné, roletové, registrační

1992 - založení společnosti

českými a německými společníky při první bankovní výstavě FIBEX se zaměřením na navrhování interiérů a vybavování bank organizačním nábytkem ((kancelářské a archivační skříně, kartotéky, registratury, lístkovnice, pokladní boxy, šatní skříňky, skříně na CD, skříně na mapy) německých výrobců firem Danzer a C+P Stahlmöbel.


Zastupujeme výrobce

 

 • -30 let zkušeností s designem " prezentační nábytek "

 • Mezi zákazníky jsou národní poštovní služby, knihovny, nemocnice, vysoké školy a další vzdělávací zařízení.  V soukromém trhu, produkty a systémy Abstracta jsou zastoupeny v širokém spektru podniků, jako jsou banky, výzkumné ústavy, advokátních kanceláří, hotelů, konferenčních zařízení, lázně a podniků obecně - z maloobchodních prodejen  některé z gigantů v rámci korporátního světa.

 

 • - 30 let zkušeností se stoly a skříňěmi

MECO bylo oficialně představeno ve své současné podobě od roku 1980, pokračuje tak v průmyslové tradici od roku 1911 jako výrobce kovového nábytku pro komunitu a nemocnice. Při výběru nábytku pro kancelář si musíte být nejprve jisti, že produkty odpovídají normám vysoké kvality, reagují zejména na bezpečnost na pracovišti, ergonomii a soulad s právními předpisy.V neposlední řadě, mají estetické potěšení a design. MECO neustále analyzuje vývoj "Pracoviště"  spolu s nejznámějšími italskými návrháři, inovativní a funkční řešení.  Zákazníci : Americké velvyslanectví (Vídeň - Rakousko), Hospodářská komora Sharjah (Spojené arabské emiráty), CCB Credit Corp. Bank (Panama), Nemocnice (Padova), Univerzita Milán (Milan), Katolická univerzita (Řím).

 • logo LD Seating- se řadí mezi přední výrobce kancelářského sedacího nábytku
 • V roce 1993 byla v Boskovicích, ležících asi 40 km severně od Brna, založena obchodně výrobní firma se zaměřením na sedací nábytek. S růstem poptávky tuzemských zákazníků po kvalitním kancelářském sezení se v průběhu let firma LD seating vyprofilovala na ryze výrobní s vlastním vývojem, moderním výrobním a logistickým areálem a pevně se usídlila na špičce produkce kancelářského sezení v České republice. Židle s logem LD dnes nabízí většina významných společností působících v oblasti navrhování a vybavování administrativních interiérů.

 • C+P Website- Naše filozofie: Nábytek pro lidi

 • Naše poslání "Nábytek pro lidi" je slib.
 • Lidé nejprve výrobky druhé.
 • Jsme zvídavý a chceme se dozvědět více o lidech, jejich cílech a přáních, odpovědností a povinnostech. Nechali jsme se inspirovat rozmanitostí a budeme zkoumat, jak můžeme pomoci lidem v tolika různých částech jejich životů jak je to jen možné. Naším posláním je definování odpovědí na otázky, které dostáváme. Oni jsou naší inspirací pro celou řadu nových nápadů a umožňují, abychom pomáhali lidem v jejich práci. Tento základní princip je stejně zásadní pro naše jednání navzájem ve společnosti. Společně jsme úspěšní, protože s Vámi přicházíme do styku. Společně s našimi partnery jsme přijali nové výzvy.
 • Nábytek pro lidi. Vyrobeno z oceli - přirozeně!
 • Žádný jiný materiál nemá tolik pozitivních vlastností, jako ocel. V C + P, využíváme všech jejich vlastností a používáme oceli, když se vyžaduje provedení na stabilitu a dlouhodobou hodnotu. Ocel -zelený materiál. Recyklace Oceli hraje důležitou roli ve zmírnění zátěže na zdroje , protože  ocel může být vždy roztavena opět bez jakékoliv ztráty kvality . Téměř polovina  oceli se v Německu vyrábí z této " druhotné suroviny " . To snižuje energetické potřeby ve výrobě - a proto se tak výrazně snižuje emise CO2 . Když zůstaneme ješte u tohoto tématu chvíli :  je nižší spotřeba energie a snížení emisí, které spadají na dopravu. Vzhledem k tomu, kovový nábytek je lehčí než nábytek ze dřeva . Ocel představuje ideální kombinaci ekologie , stability a designu .
 • TON- výrobce proslulých židlí po celém světě

 

 • Ručně ohýbaný nábytek vyrábí unikátní technologií od roku 1861. Jeho možnosti však posunuje dál a spojuje je se současnými nápady designérů. Židle a stoly se tak stávají jedinečným spojením kvality, inovativních tvarů a odkazu místa, které se po generace učilo rozumět dřevu.

 

 • - lídr na Evropském trhu s pracovním nábytkem

 • Lista je lídrem na trhu uznávána v Evropě, pokud jde o pracovní plochy a úložné vybavení. Stanovili si standard a jejich název je zkrátka synonymem pro zásuvkové skříně. Široký výběr skříněk, pracovních stanic a regálových systémů lze libovolně kombinovat, aby Vaše pracovní prostory pracovaly. Jejich výrobky jsou využívány dnes více než 100.000 spokojenými zákazníky v mnoha různých odvětvích.